Iskolai UTAZÁSOK > Ausztria > Klagenfurt >

Minimundus a minivilág

Ausztria, Klagenfurt => Wörthi-tó

Minimundus a minivilág

Hol tudjuk egy helyen megtekinteni a barcelonai Sagrada Familiát, a párizsi Eiffel-toronyot, vagy akár a Kínai nagy falat? Tartsanak velünk Klagenfurtba, a világ kicsinyített másának városába, ahol bejárhatjuk a világot egy nap alatt!

Önellátás.

Igény szerinti időpontban, akár több napra, tetszőleges indulási helyszínnel! Árak létszámtól, indulási helytől, programtól függően változhatnak, érdeklődjön Irodánktól!

A feltüntetett árak on-line árak!

Kora reggeli indulás. Utazás Klagenfurt mellé, ahol látogatást teszünk a Minimundus-ban, a világ kicsinyített másában, a Wörthi-tónál. A Minimundus egy olyan hely, ahol szórakoztató módon lehet, érdekes dolgokat látni, tanulni. A 150 makettből álló parkban, vonatok és hajók „viszik” a látogatót egy képzeletbeli, világ körüli utazásra. Látogatást tehetünk többek között a sidney-i Operaháznál, a párizsi Eiffel-toronynál, az indiai Taj Mahalnál, a római Szt. Péter bazilikánál, a New York-i Szabadság-szobornál, és mindezt egy nap alatt! A kora délutáni órákban sétát teszünk a Karintiai-tóvidék legnagyobb kiterjedésű tavánál, a Wöthi-tónál. Fotószünetünk során csodálatos képeket készíthetünk. Várható érkezés Budapestre, a késő esti órákban.