17. Országos Mikulás Fesztivál

Oct

Hétfőtől péntekig állandó programokkal várják a kedves látogatókat a Játszóházban. Naponta többször bemutatásra kerül a Zöld Karácsony bábjáték, illetve rendszeres időközönként találós kérdéseket teszünk fel a gyerekeknek, akik azt is megmutathatják, hogy milyen ügyesen táncolnak. Lesznek kézműves foglalkozások és sok-sok játék. Idén újdonságként diavetítést is tervezünk.

Idén 17. alkalommal kerül megrendezésre az
Országos Mikulás Fesztivál
Nagykarácsonyban!

Hétvégenként a bábjáték mellett mesejátékok, interaktív bohócműsor és gyermekműsorok szórakoztatják a kicsiket a Dunaújvárosi Óvodák óvodapedagógusainak köszönhetően.

Idén is a Rendezvényházban várja a kicsiket és nagyokat a különleges, Zöld Karácsony Óriás Társasjáték. Ennek során egy utazásra hívjuk a kedves látogatókat, amelyben eljuthatnak mind a négy évszakba, négy kicsi állat otthonába, akiknek segítségével megtudhatják, hogyan kell szelektíven gyűjteni a hulladékot, annak érdekében, hogy ez a csodálatos világ, a Földünk megmaradhasson.

Immár 3. éve várjuk a Megyék Karácsonyfáira az otthon készített díszeket, amelyeket feltehettek saját megyétek fájára a Polgármesteri Hivatal udvarán, útban a Rendezvényház felé.

Nyitva tartás:
Az Országos Mikulás Fesztivál, Nagykarácsony
2012. november 9. és december 20.
között üzemel az alábbi nyitva tartással:

Őszi Mikulás Napok” – Csak a Mikulás Ház és a Szeretetposta
látogatható 2012. november 5. és november 8. között
Hétfő - csütörtök 9.00 – 16.00 óra

2012. november 9. és november 14. között
Összes fesztiválhelyszín látogatható
Hétfő - csütörtökig 9.00 - 16.00
Péntek - szombat 9.00 - 17.00
Vasárnap 10-00 - 17.00

2012. november 15. és december 20. között
Összes fesztiválhelyszín látogatható
Hétfő - csütörtökig 8.00 - 17.00
Péntek - szombat 8.00 - 18.00
Vasárnap 10-00 - 17.00

A Mikulás Fesztivál helyszínei 2012. december 20.-án, csütörtökön 14.00-kor zárnak be.

Forrás, további részletek: http://www.mikulasfalva.com/mikulas-fesztival.html