BELÉPÉS

BELÉPÉSTÁMOGATÓ
PARTNEREINK


Budapesti
Fővárosi
Önkormányzat

Oktatási
és Kultúrális
Minisztérium

60 napos gyerekfesztivál

31
May

2011. június 18-tól augusztus 18-ig

A Minimax Kölyökstrand az ország első és egyetlen 60 napos gyermekfesztiválja, amely nem csak a gyerkőcöknek szól, hanem szüleiknek is, akik újra felfedezhetik gyermeki énjüket. Az idei magyarországi nyár leghosszabb gyermekfesztiválját tartják 2011. június 18-tól augusztus 18-ig, a Győri Rába Quelle Gyógy-, Termál - és Élményfürdő strandján. A Spa Hungary Holding Zrt. a Fair Play Kft. közreműködésével egy olyan rendezvényt álmodott meg, amelyet még nem látott az ország, tele élményekkel, mókával, kacagással és interaktív foglalkoztatással. A szervezők nem titkolt terve, hogy a fesztivál nem zárul augusztus 18-án, ez csak a kezdete lesz egy nagyszabású rendezvénysorozatnak. 2012-ben már az ország számos fürdőjében, strandján bukkannak majd fel a Minimax arcai, a fürdők kabalafiguráival karöltve.

A Minimax Kölyök Strand népszerűségéről és népszerűsítéséről a piacvezető gyermekcsatorna arcai: Mini, Max, Macikutya és Picicica fognak gondoskodni. Hozzájuk csatlakozik Walter - a strandoszaurusz - is, a Rába Quelle Fürdő új kabalafigurája, aki teljes valójában minden nap 10.00-18.00-ig más és más programmal várja majd a fürdőbe érkező kicsiket és nagyokat egyaránt. A látogatók a kabalafigurát nem csak személyében ismerhetik meg, hanem a szervezők gondoskodnak róla, hogy az őslény figura élőhelye is a látogatók szeme elé táruljon nem is akármilyen módon: az 50 m-es medencében fog lakni Walter, így a gyermekek és szüleik csodájára járhatnak majd a kis dinó hatalmas szobrának is. A 60 nap alatt a 14 tematika közül nap, mint nap más és más program tárul majd a gyerekek szeme elé.

© copyright 2008 Millennium
Budapest Programiroda