BELÉPÉS

BELÉPÉSTÁMOGATÓ
PARTNEREINK


Budapesti
Fővárosi
Önkormányzat

Oktatási
és Kultúrális
Minisztérium

BODIES - A kiállítás

22
May

A kiállítás látogatói testközelből vehetik szemügyre az emberi test csontvázát, izomzatát, légző, keringési és egyéb rendszereit.
A Kiállítás tökéletesen alkalmas akár egy biológia óra megtartására is.
A külföldi tapasztalatok szerint, a kiállítás igen tanulságos élményt nyújt, felnyitja a gyerekek szemét és úgy mutatja be nekik az emberi test apró titkait, ahogyan egyetlen ismeretterjesztő könyv sem tudná, továbbá felhívja a figyelmüket a helyes táplálkozás, a rendszeres testmozgás és az egészséges életmód fontosságára, például a dohányzás és az alkohol káros hatásaira.
Látható lesz
például egy egészséges tüdő, s mellette egy dohányzó ember kátránytól megfeketedett tüdeje is.
Budapest, VAM Design Center
2008. május 24 - december 31.

© copyright 2008 Millennium
Budapest Programiroda