BELÉPÉS

BELÉPÉSTÁMOGATÓ
PARTNEREINK


Budapesti
Fővárosi
Önkormányzat

Oktatási
és Kultúrális
Minisztérium

Budapest Karácsonyi Vásár 2012

22
Oct

A Budapesti Karácsonyi Vásár egy igazi családi program, ahol az idősebbtől a fiatalabb generációig mindenki együtt élheti át a nosztalgikus ajándékok varázsát. A csodálatos ünnepi köntösbe öltöztetett Vörösmarty tér pedig hamisítatlanul megadja az ünnepi hangulatot és a karácsonyi hátteret.


Idén is lesz Budapesti Karácsonyi Vásár, immáron 14. alkalommal!


Időpont: 2012. november 16.-december 31.

Helyszín: Vörösmarty tér

Belépés: A karácsonyi vásárra a belépés ingyenes!


Noha a vásár ajándék-gyűjtögetésre sem utolsó, de van valami kétségtelen utánozhatatlan a forralt bort szorongató és kalácsot majszoló emberekben, a lacikonyhák és kifőzdék varázsolta aromaterápiában, amitől egyszer csak megérezzük azt az igazi ünnepvárós hangulatot, amit gyerekként megszerettünk.


A Budapesti Karácsonyi Vásár 2012-ben is a fővárosi ünnepvárás talán leglátványosabb és legnépszerűbb momentuma, idén is közel másfél hónapon át élvezhetjük a lacikonyhák, forralt bor pultok és árusok kínálatát!

© copyright 2008 Millennium
Budapest Programiroda