BELÉPÉS

BELÉPÉSTÁMOGATÓ
PARTNEREINK


Budapesti
Fővárosi
Önkormányzat

Oktatási
és Kultúrális
Minisztérium

Ismét Filmklub a Tűzoltó Múzeumban!

24
Sep

Szeptember 30-án ismét kezdetét veszi a budapesti Tűzoltó Múzeumban az ingyenes Filmklub. A havonta tartandó vetítések első előadása 17 órakor kezdődik, Afganisztánban jártak... címmel.
A helybéli rendfenntartóknak kárelhárítási, rendészeti, egészségügyi képzését tartották a magyar szakemberek. Az Afganisztánban eltöltött napokról film-és képanyag tekinthető meg valamint tapasztalataikról, benyomásaikról faggathatják a meghívott vendégeket : Dr. Cziva Oszkár tűzoltó ezredest, aki mentésvezetőként, Gedő László rendőrtisztet, aki mentőápolói minőségben járt Afganisztánban
Sok szeretettel várják az érdeklődőket! Ingyenes a belépés!
Budapest, Tűzoltó Múzeum
2008. szeptember 30., 17 óra

© copyright 2008 Millennium
Budapest Programiroda