BELÉPÉS

BELÉPÉSTÁMOGATÓ
PARTNEREINK


Budapesti
Fővárosi
Önkormányzat

Oktatási
és Kultúrális
Minisztérium

Kiemelt ajánlatunk: FERTŐD

17
Oct

Kastélytúra itthon és a szomszédoknál

Jöjjön velünk a nagymúltú Esterházy főnemesi család otthonaiba! Lássa saját szemeivel a gyönyörűen felújított fertődi kastélyt, hagyja magát elvarázsolni egy elragadó környezetben Fraknó várában, hogy aztán a napot az Esterházy-ak legnagyobb kastélyában, Kismartonban (Eisenstadt) fejezze be. Bővebben

A Fertő-part csodái

A Fertő-part csodái elnevezésű programunk magában foglalja az Esterházy-kastély megtekintését, egy kirándulást a Fertő szikes tavai mentén, valamint tartalmazza a nagycenki Széchenyi-kastély és Emlékmúzeum  meglátogatását is. Bővebben

Csak egy napot szeretnétek kirándulni? Ez sem jelenthet problémát! Wink

Kastélytúra 1 napos Bővebben

Várjuk jelentkezéseteket!

© copyright 2008 Millennium
Budapest Programiroda