Majális a Millenniummal!

MAJÁLIS a
Millennium Utazási Irodával

HIHETETLEN KEDVEZMÉNYEK!

2012. MÁJUS 23., 29., 31.

Limitált létszámban!

Csoportok számára helyeket a jelentkezések sorrendjében tudunk biztosítani, a megjelölt napokon, limitált létszámban! Megértésüket köszönjük!

Millennium Majális - 2012. május 23., 29., 31.

A Millennium Utazási Iroda sok szeretettel várja az óvodás, általános- és középiskolás csoportokat szórakoztató, interaktív 1 napos budapesti programcsomagjával.   Ismerjük meg Fővárosunkat a közlekedés jegyében!
Közlekedésre fel!

PROGRAMVARIÁCIÓK TETSZÉS SZERINT:
(csoportokra szabott programok - vasúthoz kötött érkezési és távozási időpontok figyelembevételével, valamint a jelentkezés beérkezésének és programhelyszínek telítettségének függvénye szerint alakul)

Érkezés a pályaudvarra, csoportkísérőnk a peronon várja az osztályt.
Buszos városnézés: Hősök-tere - Városliget - Andrássy út - Magyar Állami Operaház - Szent István Bazilika - Parlament - Margit-híd - Budai Várnegyed.
Közlekedési Múzeum: Interaktív kiállítás minden korosztálynak! Meglátogatásával igényelhető az ingyenes vasúti utazás.
Dunai hajózás: Külön hajóval, idegenvezetéssel megtekinthetőek Budapest hídjai, szigetei, világörökségi látnivalói.
Gyermekvasúttal a Budai-hegyekben: A Gyermekvasúttal történő közlekedés során megtekinthető a Budai-hegység csodálatos faunája és flórája, miközben többszáz méter magasról gyönyörködhetünk a Főváros panorámájában.
Szórakozzunk kedvünkre!

Részvételi díj:5.990 Ft helyett(!)
*2.990 Ft/fő
  *min. 45 fizető fő esetén érvényes ár

Kiegészítő fakultatív programok: (akinek ideje engedi)

* Gyalogos városnézés: Hősök-tere - Vajdahunyad vára vagy Budai Várnegyed: séta a Budai várban, Halászbástya és Mátyás-templom kívülről.

* Bringóhintózás a Margit-szigeten: 4 és 6 személyes, lábbal tekerhető Bringóhitókkal járhatja be a csoport a Margit-szigetet. Igény szerint játékos versenyt szervezünk. A program igénylése esetén kedvezményes felár fizetendő: 400 Ft/fő/óra akciós ár!

* Ismeretterjesztő várjáték:
A program mintegy 1,5 - 2 órát vesz igénybe. A játék során 5-6 fős csapatokban, térkép segítségével fedezik fel a gyerekek a Budai várnegyed különleges emlékeit. A Várnegyed utcáin barangolva úgy tűnik, nem is olyan könnyű meglelni a megfejtéseket, de egy kis találékonysággal és leleményességgel mindez gyerekjáték lesz! A játék végén természetesen nem maradhat el a jól megérdemelt jutalom! :)
A program igénylése esetén felár fizetendő: 400 Ft/fő akciós ár!

AZ AKCIÓS RÉSZVÉTELI DÍJ TARTALMAZZA (!):

a szervezés,
a csoportot Budapesten szállító különbusz,
az idegenvezetés,
és a feltüntetett programok költségét.

A program min. 45 fizető fő gyermek után 3 fő pedagógusnak ingyenes! (autóbusz kapacitása: 48 fő)

A kiránduláson résztvevő gyermekek, valamint 10 gyermek után egy kísérő ingyenes vasúti utazásra jogosult, így esetükben a fent leírt részvételi díjhoz az útiköltség nem adódik hozzá. (Kivéve ha a csoport csak IC vonattal tud feljutni a fővárosba. A pótdíjra nem vonatkozik az ingyenesség. (Kivéve ha a csoport csak IC vonattal tud feljutni a fővárosba. A pótdíjra nem vonatkozik az ingyenesség.)

Az ingyenes utazáshoz szükséges fogadónyilatkozat kérvényét Irodánk eluttatja iskolájuknak!

Jelentkezés és további információ:

MILLENNIUM UTAZÁSI IRODA
1065 Budapest, Nagymező u. 21.
E-mail: info@iskolaikirandulas.hu
www.iskolaikirandulas.hu

A változtatás jogát fenntartjuk! !