MOZIZZATOK VELÜNK!!!

Nov

Kedves Diákok, kísérő Tanárok! Most itt egy KIHAGYHATATLAN LEHETŐSÉG, hogy részesei lehessünk Manny, Diego és Sid újabb kalandjának. Esetleg kíváncsiak vagytok rá, hogy a motkány végül megszerzi e az imádott makkját? Velünk megtudhatjátok :)

Aki még nem látta a JÉGKORSZAK 4-et, de szeretné
KEDVEZŐ ÁRON megnézni, itt az alkalom! Irodánk és a Lurdy mozi közösen, a Jótékonysági Tavasz keretében lehetőséget ad iskolás csoportoknak egy jókedvű mozizásra, budapesti kirándulással egybekötve!

• Időpont: 2013. április 10., (szerda) 12:00-tól
  • Helyszín: Lurdy Mozi

Még kedvezményesebb részvételi díj: 6.990,- Ft helyett  1.990,- Ft/fő a Lurdy Mozi jóvoltából !!! (min. 43 fizető fő esetén érvényes ár)

PROGRAM:
(csoportokra szabott programok - vasúthoz kötött érkezési és távozási időpontok figyelembevételével, valamint a jelentkezés beérkezésének és programhelyszínek telítettségének függvénye szerint alakul)

• Érkezés a pályaudvarra, csoportkísérőnk a peronon várja az osztályt.
  • Buszos városnézés: Hősök-tere - Városliget - Andrássy út - Magyar Állami Operaház - Szent István Bazilika - Parlament - Margit-híd - Budai Várnegyed (idő függvényében)
  • Gyalogos városnézés: Hősök-tere - Vajdahunyad vára vagy Budai Várnegyed: séta a Budai várban, Halászbástya és Mátyás-templom kívülről (idő függvényében)
  • Mozi

A részvételi díj tartalmazza (!):
• a szervezés,
• a csoportot Budapesten szállító különbusz,
• az idegenvezetés,
• és a feltüntetett programok költségét.

Jelentkezési lap: http://iskolaikirandulas.hu/files/Iskolai jelentkezesi lap.doc