BELÉPÉS

BELÉPÉSTÁMOGATÓ
PARTNEREINK


Budapesti
Fővárosi
Önkormányzat

Oktatási
és Kultúrális
Minisztérium

Szentendrei Tavaszi Fesztivál 2012

06
Mar

A Szentendrei Tavaszi Fesztivál 2012. március 13. és április 1. között színes programokkal várja látogatóit. A fesztivált a Szentendre Táncegyüttes és a friss Junior Príma-díjas Tímár Sára és zenekara műsora nyitja meg. Vendég lesz Fábián Juli jazz énekesnő, az idei Eurovíziós dalfesztivál hazai döntőse, és Wolf Kati, aki először ad szülővárosában egész estés koncertet

2012-03-13 - 2012-04-01

A fesztivált a Szentendre Táncegyüttes és a friss Junior Príma-díjas Tímár Sára és zenekara műsora nyitja meg. Vendég lesz Fábián Juli jazz énekesnő, az idei Eurovíziós dalfesztivál hazai döntőse, és Wolf Kati, aki először ad szülővárosában egész estés koncertet. Fellép Szentendre nemzetközi hírű világzenei együttese, a Söndörgő. A komolyzene szerelmesei a Szentendrei Kamarazenekar és a Musica Beata kórus Virágvasárnapi koncertjét élvezhetik a Református templomban. A zene mellett a már megszokott módon a társművészetek is helyet kapnak. Lesznek színházi előadások felnőtteknek és gyerekeknek, a digitalizált P’Art Mozi változatos programmal készül a fesztiválra. A megújult MűvészetMalom is megnyitja kapuit, a kibővített épületben három kiállítás várja a látogatókat.

Bővebb információk: http://www.szentendreprogram.hu/szukk/article.html?cikkid=2281

© copyright 2008 Millennium
Budapest Programiroda