Tanulmányi kirándulás a megújult Csopában!

Oct

A Csodák Palotája egy a 2015/16-os tanévben megújult Öveges termi órarenddel, fénytani workshoppal, izgalmas tudományos élményekkel várja a tanulmányi kirándulásukat tervező osztályokat!

Hőtan, elektromosság, mechanika szórakoztatóan

Az új Fizika Show-k keretében a gyermekek szórakoztató módon ismerkedhetnek meg a hőtan, elektromosság és mechanika témaköreivel. Az Öveges termi előadások minden nap 11, 13, 15 és 17 órakor kezdődnek!

Ne csak nézd, csináld is! Workshopok a Csopában

Az iskolás csoportoknak minden kedden és csütörtökön 9:15-kor workshopot indítanak  Fénytani jelenségek témakörben! A workshop maximum 30 fővel látogatható és legalább 1 hétre előre be kell jelentkezni!

Több, mint 100 interaktív eszköz a kiállítótérben

A kiállítótérben több, mint 100 interaktív játékkal játszhatnak, melyek tudományos hátterét is elolvashatják a tanulni vágyó nebulók!

4D élményvetítés

A kiállítótéri program kiegészíthető 4D-s élményvetítéssel is!

Ajánlatkérésével, egyéb elképzeléseivel kapcsolatosan, forduljon hozzánk bizalommal!