BELÉPÉS

BELÉPÉSTÁMOGATÓ
PARTNEREINK


Budapesti
Fővárosi
Önkormányzat

Oktatási
és Kultúrális
Minisztérium

Tavaszi Kreatimm - Kiállítás és iparművészeti vásár

13
Mar

Design iránytűnk ezúttal sem égtájakat mutat: az „Art deco és modernizmus” című új kiállításunkkal időutazást teszünk a múltba, míg Kreatimm vásárunkkal a jelen lakáskultúrája felé fordulunk.

2012. március 18.

Design iránytűnk ezúttal sem égtájakat mutat: az „Art deco és modernizmus” című új kiállításunkkal időutazást teszünk a múltba, míg Kreatimm vásárunkkal a jelen lakáskultúrája felé fordulunk. Kiemelt témánk lehetőséget ad arra, hogy a vásárban eddig még nem látott műfajokat is bemutassunk, amelyek részei az otthonok belső világát kialakító designnak, pl.: enteriőr-tervezés, belsőépítészet. A hétköznapokban használt textil, üveg, kerámia, porcelán, fa és más lakáskiegészítők mellett a képzőművészet is megjelenik majd. Mindezek mellett természetesen a megszokott személyes tárgyakat, ruhákat, ékszereket és kedvenc tervezőit is megtalálhatja a közönség.

Lakás-trendalapozó gyerekeknek!

A vásárra a belépés ingyenes.

© copyright 2008 Millennium
Budapest Programiroda