BELÉPÉS

BELÉPÉSTÁMOGATÓ
PARTNEREINK


Budapesti
Fővárosi
Önkormányzat

Oktatási
és Kultúrális
Minisztérium

Tűzoltó Filmklub...

21
Feb

...a Katasztrófavédelem Központi  Múzeumában, 2012. február 28-án 17.00

Az új katasztrófavédelmi törvény értelmében 2012. január elsejétől az önkormányzati tűzoltóságok az egységes katasztrófavédelmi szervezetrendszeren belül működő állami tűzoltóságokká alakulnak át. A filmklub közönsége először a korábban állami tűzoltóságként  működő szervezet időszakából láthat retró-filmet, majd az átalakulás tiszteletére rendezett  ünnepélyről vetítünk részleteket. Az átalakulás folyamatáról, a jövőről beszél meghívott vendégünk: Dobson Tibor tű. dandártábornok, a BM OKF hivatalvezetője! Ingyenes belépés

Cím: Bp. Martinovics tér 12. Tel./Fax: 261-3586 

© copyright 2008 Millennium
Budapest Programiroda