BELÉPÉS

BELÉPÉSTÁMOGATÓ
PARTNEREINK


Budapesti
Fővárosi
Önkormányzat

Oktatási
és Kultúrális
Minisztérium

Tűzoltó Múzeum rajz-és irodalmi pályázata

09
Nov

Ne égess!5
Játék a múzeummal


A Tűzoltó Múzeum ismét, immár ötödik alkalommal hirdet rajz-és irodalmi pályázatot általános iskolás tanulók számára.


A rajzpályázatot az általános iskolák alsó és felső tagozatos diákjai számára írjuk ki Ne égess! címmel, melyre nevezhetnek bármilyen tűzzel, vagy a tűzoltók munkájával kapcsolatos eredeti ötleteikkel. / Ceruza, filc, vízfesték, ragasztott képek, stb. /

Az irodalmi pályázat felső tagozatos diákoknak szól.
„Egy káreset leírása” címmel megtörtént, vagy elképzelt eset ( tűz, műszaki mentés bármely fajtája ) irodalmi feldolgozását várjuk. A fogalmazások szabadon választott műfajban készülhetnek / vers, elbeszélés, mese, fantasy /

Az írások terjedelme ne legyen több mint három oldal!  Kérjük, hogy a pályázatokat – iskola, osztály megjelölésével - postai úton juttassák el a múzeum címére! Elérhetőségként e-mail címet és/vagy telefonszámot is kérünk!

1105 Budapest, Martinovics tér 12.

A beküldési határidő: 2012. január 16. /hétfő/

A legjobb írásokat és rajzokat publikáljuk, a kiemelkedő alkotásokból kiállítást is rendezünk. A győzteseket és helyezetteket ünnepélyes eredményhirdetésen jutalmazzuk, akik ezután megtekinthetik a múzeum gyűjteményét, és közelebbről megismerkedhetnek a tűzoltók életével és munkájával is.

A pályázattal kapcsolatban felmerülő kérdésekkel kapcsolatban a következő elérhetőségeken érdeklődhetnek: 261-35-86; tmuzeum@tuzoltomuzeum.t-online.hu

Sok sikert, jó munkát kívánunk!

© copyright 2008 Millennium
Budapest Programiroda