Újra itt a Jótékonysági Tavasz

Mar

2016. március 22-24 között és április 12-14 között 1 napos tavaszi kirándulás Budapesten, május 24.-én a Dunakanyarban iskolás csoportoknak, AKCIÓS áron!

A MILLENNIUM Utazási Iroda 2016. március 22-24 között és április 12-14 között 1 napos budapesti kirándulásokat, 2016. május 24.-én 1 napos Dunakanyar programot szervez, Jótékonysági Tavasz elnevezéssel.

LEHETSÉGES PROGRAMOK:

BUDAPESTI PROGRAM
(csoportokra szabott programok - vasúthoz kötött érkezési és távozási időpontok figyelembevételével, valamint a jelentkezés beérkezésének és programhelyszínek telítettségének függvénye szerint alakul)

• Érkezés a pályaudvarra, Csoportkísérőnk a peronon várja az osztályt.
  • Buszos városnézés: Hősök-tere - Városliget - Andrássy út - Magyar Állami Operaház - Szent István Bazilika - Parlament - Margit-híd - Budai Várnegyed (idő függvényében)
  • Gyalogos városnézés: Hősök-tere - Vajdahunyad vára vagy Budai Várnegyed: séta a Budai várban, Halászbástya és Mátyás-templom kívülről (idő függvényében)
  • Parlament: A magyar országgyűlés épületét és a koronázási jelvényeket közel egy órás látogatás során belső vezetővel tekinthetik meg, vagy
  • Múzeumlátogatás (állandó kiállítás megtekintése tárlatvezetés nélkül - szabad helyek függvényében)

Az Országház vagy egy országos hatáskörű múzeum megtekintésével igénybe vehető a díjmentes vasúti utazás.

Opcionálisan választható programok

• Dunai sétahajózás idegenvezetéssel

vagy

•  Bringóhintózás a Margit-szigeten

Részvételi díj:
2016 március 22/23/24: 7.290,- Ft helyett 3.590,- Ft/fő (min. 46 fizető fő esetén érvényes ár)

2016 április 12/13/14: 7.290,- Ft helyett 3.790,- Ft/fő (min. 46 fizető fő esetén érvényes ár)

A részvételi díj tartalmazza a szervezés, a csoportot Budapesten szállító különbusz, az idegenvezetés, és a feltüntetett programok költségét.

DUNAKANYAR PROGRAM
Esztergom-Visegrád-Szentendre

Annak, aki megengedheti magának a hosszabb ottartózkodást a Dunakanyarban, annak három budapest-környéki látnivaló együttes megtekintését két- illetve háromnapos kirándulás keretében javasoljuk. Egynapos kirándulás tervezésekor érdemes egy várost választani. Többnapos kirándulás esetén Budapesttel is összeköthető a program.

Jótékonysági programunk többnapos kirándulás keretében is igénybevehető. Dunakanyar programunk a jótékonysági kirándulás keretében ízelítőt ad a Dunakanyar legfőbb látnivalóiból. Természetesen a program a csoport rendelkezésre álló idejének függvényében változhat (szűkülhet), de ez nem változtatja a jótékonysági program árát.

Tájékoztató program leírása:

(csoportokra szabott programok - helyszíni kiálláshoz, vasúthoz kötött érkezési és távozási időpontok figyelembevételével, valamint a jelentkezés beérkezésének és programhelyszínek telítettségének függvénye szerint alakul)

• Utazás Budapestről Esztergomba
  • Rövid városnézés idegenvezetővel
  • Séta a Mária Valéria hídon, kilátással a Dunára
  • Utazás Visegrádra
  • Mátyás király Múzeum - A múzeum állandó kiállítása tárlatvezetés nélkül tekinthető meg. Az országos hatáskörű múzeum megtekintésével igénybe vehető a díjmentes vasúti utazás.
  • 1 órás Dunai hajókázás idegenvezetéssel különhajóval Visegrádon
  • Visszautazás Budapestre

Részvételi díj:

2016 május 24: 7900 Ft helyett 4290 Ft (min. 46 fizető fő esetén érvényes ár)

A program min 46 fizető fő gyermek után 3 fő Pedagógusnak ingyenes!

A kiránduláson résztvevő gyermekek után (10 gyermekenként) egy kísérő ingyenes vasúti utazásra jogosult, így esetükben a fent leírt részvételi díjhoz az útiköltség nem adódik hozzá. (Kivéve ha a csoport csak IC vonattal tud feljutni a fővárosba. A pótdíjra nem vonatkozik az ingyenesség.)

További információ:

MILLENNIUM Utazási Iroda
1065 Budapest, Nagymező u. 21.
www.iskolaikirandulas.hu
info@xutazas.hu

A változtatás jogát fenntartjuk!