BELÉPÉS

BELÉPÉSTÁMOGATÓ
PARTNEREINK


Budapesti
Fővárosi
Önkormányzat

Oktatási
és Kultúrális
Minisztérium

ZEBRA Műtermi nap

21
Feb

Ritmikus formák - Formák ritmusa

Szabó Mátyás, a Triginta Percussion tagja fogja megadni a hangot egy improvizációs koncerttel, amelynek különlegessége, hogy játékát Vasarely festményei és szobra inspirálják. Mátyás örömmel osztja meg Veled is, hogyan lehet kavicsokkal zenét létrehozni és előadni.

Ötleteket kaphatsz egyszerű, hétköznapi tárgyak hangszerként való felhasználásához.

Kipróbálhatod a zenés tárlatvezetést is, melynek során kortárs akusztikus és elektronikus zenéket ismerhetsz meg. Nincs más dolgod, mint ezeket letölteni, és már neki is indulhatsz a kiállításnak. Ha van kedved, kapcsolódj be a szavazásba, és állítsd párba a zenéket a játékban résztvevő képekkel.

KÉRJÜK HOZZ MAGADDAL:
Mp3 lejátszót, néhány lapos, kézbe illő követ, üres konzervdobozokat

Időpont: 2012.03.04. 10:00-13:00 között

Felnőtteket, kamaszokat és gyerekeket egyaránt várunk. Előzetes jelentkezés nem szükséges. A RÉSZVÉTEL INGYENES!

További információ: www.vasarely.hu / www.szepmuveszeti.hu

© copyright 2008 Millennium
Budapest Programiroda