Jótékonysági tavasz!

Jan

Tegyünk együtt felfedezőutat, ismerkedjenek meg a főváros történetével, sajátosságaival, látnivalóival!

JÓTÉKONYSÁGI TAVASZ!    2013. április 09-12.

Készüljünk együtt a tavaszra! Budapest gyönyörű kirándulásra csábít minden évszakban!

A Millennium Utazási Iroda 2013. április 09 - 12. közötti időszakban 1 napos budapesti kirándulásokat szervez, Jótékonysági Tavasz elnevezéssel.

PROGRAMVARIÁCIÓK:
(csoportokra szabott programok - vasúthoz kötött érkezési és távozási időpontok figyelembevételével, valamint a jelentkezés beérkezésének és programhelyszínek telítettségének függvénye szerint alakul)

Érkezés a pályaudvarra, csoportkísérőnk a peronon várja az osztályt.
Buszos városnézés: Hősök-tere - Városliget - Andrássy út - Magyar Állami Operaház - Szent István Bazilika - Parlament - Margit-híd - Budai Várnegyed. (idő függvényében)
Gyalogos városnézés: Hősök-tere - Vajdahunyad vára vagy Budai Várnegyed: séta a Budai várban, Halászbástya és Mátyás-templom kívülről (idő függvényében)
Parlament: (kedd, szerda, csütörtök, péntek) A magyar országgyűlés épületét és a koronázási jelvényeket közel egy órás látogatás során belső vezetővel tekinthetik meg vagy Múzeumlátogatás (állandó kiállítás megtekintése tárlatvezetés nélkül szerdai, csütörtöki, pénteki napokon)
Az Országház vagy egy országos hatáskörű múzeum megtekintésével igénybe vehető a díjmentes vasúti utazás.

• Dunai sétahajózásidegenvezetéssel (kedd,szerda, csütörtök, péntek) vagy
  • Bringóhintózás a Margit-szigeten (szerda)

Részvételi díj: 6.990 Ft helyett(!) 3.290 Ft/fő (min. 43 fizető fő esetén érvényes ár)

A részvételi díj tartalmazza (!):
a szervezés,
a csoportot Budapesten szállító különbusz,
az idegenvezetés,
és a feltüntetett programok költségét.

A program min. 43 fizető fő után 2 fő pedagógusnak ingyenes (autóbusz kapacitása: 45 fő) vagy min. 46 fizető fő után 3 fő pedagógusnak ingyenes! (autóbusz kapacitása: 49 fő)

A kiránduláson résztvevő gyermekek (10 gyermek után) egy kísérő ingyenes vasúti utazásra jogosult, így esetükben a fent leírt részvételi díjhoz az útiköltség nem adódik hozzá. (Kivéve ha a csoport csak IC vonattal tud feljutni a fővárosba. A pótdíjra nem vonatkozik az ingyenesség.)

Az ingyenes utazáshoz szükséges fogadónyilatkozat kérvényét Irodánk eluttatja iskolájuknak!

Jelentkezési lap letölthető: http://iskolaikirandulas.hu/files/Iskolai jelentkezesi lap.doc

MILLENNIUM UTAZÁSI IRODA
1065 Budapest, Nagymező u. 21.
E-mail: info@iskolaikirandulas.hu
www.iskolaikirandulas.hu

A változtatás jogát fenntartjuk! !