Advent Bécsben - Bécsi időutazás

Time Travel - The Vienna History-Show

Advent Bécsben - Bécsi időutazás

Egy elképesztő időutazásra invitáljuk Önt a Time Travel - The Vienna History-how keretében! Fedezze fel Ön is Bécs történelmét Bécs szívében, egy egyedülállóan kalandos időutazás során, amelyhez segítséget nyújtanak mozgó figurák, különféle multimédia-showműsorok, kivételes hang és fényeffektek és egy 5D-s mozi.

Időutazásunk során képet kapunk Bécs történelméről Vindobona római helyőrségétől egészen napjainkig. Megtudhatjuk, milyen lehetett a pestissel együtt élni, és azt is, hogyan zajlottak a török elleni háborúk a XVII.század végén. A Habsburg-show keretében személyesen találkozhatunk a mozgó figurák képében megjelenő egykori Habsburg uralkodókkal, a Bálteremben pedig Mozart és Strauss szolgáltatja a muzsikát. Láthatjuk a második világháborús és az 50-es évek Bécsét, míg az utazásunkat egy "repülő" fiákerrel zárjuk, melyről láthatjuk Bécs nevezetességeit.
A show egyedülálló megvalósítását a legfejlettebb show technológiával és effektekkel teszik teljessé. A kb. 1300 m2-en zajló virtuális túra kb. 50 percig tart.
Délután gyalogos városnézés keretében megismerkedünk az osztrák főváros néhány titkával, újra felfedezzük a híres épületeket és barangolunk az ismerős utcákon, csodálva a karácsonyi fényeket. Idegenvezetőnk érdekes információkkal teszi látogatásunkat még emlékezetesebbé.

Felsőkategóriás autóbusszal. Felszereltség: légkondícionálás, állítható-bővíthető ülések. Felhívjuk a figyelmet, hogy téli időszakban a fagyveszély miatt buszainkon nem üzemel a büfé és a WC.

Önellátás.

• Utasbiztosítás
  • Belépőjegyek:
    Time Travel - The Vienna History-Show
  • 15.-€/fő (iskoláscsoportok 15 fő felett 8.-€/fő). Az ár magában foglalja a magyar nyelvű audio-guide hsználatát is.

A külföldi valutában megadott belépőárakat a helyszínen kell kifizetni.

Kérjük, hogy szíveskedjenek a pontos összeget átadni, mert nagyobb címlet esetén probléma adódhat a visszaadásból.

A feltüntetett árak on-line árak!

Indulás a megadott indulási helyről a megadott időben. Utazás egészségügyi pihenővel.

Napunkat a Time Travel - The Vienna History-Show megtekintésével kezdjük! Ezt követően:

• Fakultatív (kb. másfél órás) városnéző séta idegenvezetőnkkel a belvárosban. Aki csatlakozik, Bécs újabb titkait ismerheti meg, és ötleteket nyerhet, hogy miként tegye teljessé a karácsonyi kirándulást.
  • Délután szabadidő az osztrák fővárosban, így lehetőség nyílik felkeresni a számtalan vásár egyikét. Nézzük meg a hatalmas vásárt a Városháza előtt, keressünk valami retró ajándékot a szülőknek az Am Hofon, gyűjtsünk bögrét a Karlsplatzon, igyunk egyet búcsúzóul Mária Terézia szobránál!
  • Este indulás vissza Magyarországra

A VÁROSI BELÉPŐ+GÁZOLAJFELÁRAT (5€/fő ) AZ IDEGENVEZETŐ FELSZÁLLÁSKOR SZEDI BE!