Bécsi kirándulás - Spanyol lovasiskola+Heindl csokoládémúzeum program

Spanyol lovasiskola - Heindl csokimúzeum - Városnézés - Szabadprogram

Bécsi kirándulás - Spanyol lovasiskola+Heindl csokoládémúzeum program

Utazásunk során megtapasztalhatjuk a klasszikus bécsi zene akkordjaira lovak és lovasaik csodálatosan harmonikus összhangját.

Felsőkategóriás, 49+2 fős busszal.

- buszköltséget
- csoportkísérő idegenvezetést

Indulás a kora reggeli órákban, utazás egy pihenővel útközben.
Bécsbe érkezünk a késő reggeli órákban.
Résztveszünk a Spanyol lovasiskola kétórás "reggeli gyakorlatán". A reggeli gyakorlat nem tartozik a Spanyol lovasiskola hivatalos előadásai közé: segítségével az előadásra felkészülő lipicai lovak és lovasaik gyakorlását láthatjuk. A klasszikus bécsi zene akkordjaira lovak és lovasaik az előadáson bemutatott mozdulatsorokat finomítják és tökéletesítik. Minden lovas személyesen felel a rábízott mén képzéséért. A lovak izmainak felépítése és erősítése által a lovak természetes mozgását az előadásokon bemutatott tökéletes figurákká fejlesztik. A lovak megerőltetésének elkerülése érdekében az olyan klasszikus lovasiskola prezentációs elemeket, mint a Levade, Courbette és Capriole, nem gyakoroltatják minden nap.
Ezt követően meglátogatjuk a Heindl csokoládémúzeumot és gyárat. A Sissi tallér, Mozart szív és más tipikus bécsi finomságok hazájában tett kb. 50 perces látogatás során képet kapunk arról, hogy a kakaóbabtól indulva hogyan készül a finom csokoládé, emellett természetesen lehetőség lesz csokoládét kóstolni és vásárolni is.
A délutáni órákban visszatérünk a belvárosba, ahol egy rövid buszos városnézést követően részt veszünk egy kb. egy órás gyalogos városnézésen, majd szabadprogram 18:00-ig, a visszaindulásig. Utazás egy pihenővel, visszaérkezés a kiindulási helyre az esti órákban.