Bécsi osztálykirándulás - Rázzuk fel az osztályt!

Bécsi osztálykirándulás - Rázzuk fel az osztályt!

Tartson velünk egy csodálatos utazásra térben és időben, melynek során "személyesen" találkozhat a jelen és a múlt nagy egyéniségeivel.

• Belépőjegyek:
    Madame Tussauds panoptikum: Felnőtt, gyerek: 14 €/fő, Iskolás csoportok: 7 €/fő, 10 fő után 1 pedagógus ingyenes. A további pedagógusok diák áron látogathatják.
    Práter: a játékokra a belépőjegyek 1 és 10 € közötti összegbe kerülnek

• városnézés Bécsben magyar nyelvű idegenvezetővel

Ellátogatunk a bécsi Práterben található Madame Tussauds panoptikumba, ahol 66 viaszfigurát tekinthetnek meg (többek között Arnold Schwarzenegger, Napóleon, Johnny Depp, Will Smith, Lady Gaga, Robert Pattinson, Madonna stb. hasonmásait).

A látogatásunk végeztével, önfeledten szórakozhatunk a vidámpark mintegy 250 attrakciója között. A bátrabbak kipróbálhatják a hullámvasutakat vagy akár a világ legmagasabb körhintáját is. Javasoljuk, hogy ne hagyják ki a Bécs egyik jelképének tartott Óriáskeret sem. (A program a játékokra szóló belépőjegyeket nem tartalmazza). A napot egy buszos városnézés koronázza meg. Várható visszaérkezés Magyarországra a késő esti órákban.