Iskolai UTAZÁSOK > Magyarország > Budapest >

Budapesti kirándulás
Magyarország, Budapest

Millennium program

Tudta, hogy a Millenniumi kisföldalatti volt a világ 2. Földalatti vasútja?

Budapest nagyon sok látnivalót kínál felnőtteknek és diákoknak egyaránt. A budapesti látogatás a város megismerésén túl lehetőséget ad az iskolában megszerzett tudás gyakorlati elmélyítéséhez is. Ezáltal egyetlen kirándulás magában foglalhat történelmet a Budai Várnegyedben, zenét az Operaházban, biológiát a Fővárosi Állat- és Növénykertben, vagy akár fizikát a Csodák Palotájában.

Becsült idő: 7-8 óra.

Az árak tartalmazzák az idegenvezető, a busz, a programok és belépők költségét.  Az ár a dátum és a létszám függvényében változik!

Buszos városnézés: Hősök tere – Városliget – Andrássy út – Magyar Állami Operaház – Szent István Bazilika – Parlament – Margit híd – Fő utca – Budai Várnegyed: Mátyás templom - Halászbástya – Budai Vár megtekintése.

Kiszállások: Hősök tere, Magyar Állami Operaház és Parlament (megtekintésük helyi idegenvezetéssel), Budai Várnegyed