Bécsi egy napos kirándulás_utazás_millenniumutazas.hu

Schönbrunn Classic, a császári Bécs

Schönbrunni kastély - Városnézés
mindenkinek, kivéve baba (0-2 év) és ovis (3-6 év)

Schönbrunn Classic, a császári Bécs

Csodálja meg velünk a gyönyörű Schönbrunni kastélyt és elképesztő parkját!

Önellátás.

• Utasbiztosítás
  • Belépőjegyek:
    Schönbrunni Kastély (Grand Tour audioguide-dal): Felnőtt: 14,5 €; Diák (19-25 éves korig, nemzetközi diákigazolvánnyal): 13,2 €; Gyerek (6-18,99 éves korig): 9,5 €

A külföldi valutában megadott belépőárakat a helyszínen kell kifizetni.

Kérjük, hogy szíveskedjenek a pontos összeget átadni, mert nagyobb címlet esetén probléma adódhat a visszaadásból.

A feltüntetett árak on-line árak!

Napunkat a világörökség részét képező Schönbrunni kastélynál, a Habsburg császári család nyári rezidenciájánál kezdjük. Mindenkinek ajánljuk a feltüntetett belépőjegy megváltását, hiszen ezzel a kastély valamennyi látogatható terme megtekinthető! A kastélyt már ismerőknek érdemes ellátogatni a pompás császári hintókat rejtő kocsimúzeumba, az állatkertbe vagy tenni egy nagy sétát a hatalmas parkban.

A délutáni órákban lehetőség szerint teszünk egy rövid buszos városnézést a Ringen, majd gyalogos városnézés során tekintjük meg a belváros épített örökségeit. (Hofburg, Kohlmarkt, Graben, Stephansdom, Parlament, Városháza). Várható érkezés Budapestre a késő esti órákban.