Iskolai UTAZÁSOK > Magyarország > Budapest >

Indulás helye:
Indulás ideje:

ADVENT BUDAPESTEN

A TravelOrigo Utazási Iroda idén ismét megrendezi a már hagyománnyá vált Advent Budapesten elnevezésű JÓTÉKONYSÁGI rendezvényét!

A jótékonysági rendezvény célja, hogy olyan gyermekeket ajándékozhassunk meg, akik nehéz körülmények között, hátrányos helyzetben nevelkednek, esetleg fogyatékkal élnek és szülői, gondviselői erőforrásból nem juthatnak el hasonló programra, kirándulásra.

Szeretettel várjuk továbbá azon kistelepülésen élő gyermekeket is, akik szorgalmuk, képességeik révén kiváló tanulmányi eredményeket érnek el, és az iskola vezetősége ösztönző jutalmazásként delegálja őket.

A támogatók segítségével gazdaggá tett program és ajándék olyan élmény e gyermekeknek, ami vidámságával távol röpíti őket a mindennapok gondjaitól, tanulmányi jellegével neveli őket, játékosan, tapasztalati úton bővíti az iskolában már megszerzett tudást és szebbé, különlegessé teszi a Karácsonyukat!

Az idei évben minden eddiginél több, neves támogató csatlakozik e nemes ügy mellé, így összefogásunkkal közel háromezer gyermeknek szerezhetünk felejthetetlen, szép élményeket!

A fizetendő tételek megjelenítéséhez kérjük válasszon az indulási időpontok és helyszínek közül!

Várható program:

• interaktív, játékos városnézés (buszos és/vagy gyalogos)
  • múzeumlátogatás (Hadtörténeti Múzeum/Nemzeti Múzeum vagy Parlament* látogatás)
  • szórakoztató meglepetés program (pl mozivetítés Budapest egyik legkedveltebb multiplex mozijában)
  • Karácsonyi vásár (rendelkezésre álló idő függvényében)

Változtatás jogát fenntartjuk!

*A Parlamenti bejelentkezést az új szabályok értelmében az iskolának kell intéznie. A múzeumokba Irodánk jelenti be a csoportokat.

• Vonattal, Budapesten autóbusszal

A kiránduláson résztvevő gyermekek, valamint 10 gyermek után egy kísérő ingyenes vasúti utazásra jogosult, így esetükben a fent leírt részvételi díjhoz az útiköltség nem adódik hozzá. (Kivéve ha a csoport csak IC vonattal tud feljutni a fővárosba. A pótdíjra nem vonatkozik az ingyenesség.) Az ingyenes utazáshoz szükséges múzeumi fogadónyilatkozatot irodánk juttatja el iskolájuknak. Kivétel: Parlamenti fogadónyilatkozat

A program min. 46  fizető fő gyermek után 3 fő Pedagógusnak ingyenes.